tel. (058) 553 32 70 | lapuerta@lapuerta.pl

O firmie

O FIRMIE

Firma "La Puerta" jest na trójmiejskim rynku usług budowlanych już od 1989 r. To prawie 30 lat doświadczeń i nieustannego doskonalenia pracowników i sprzedawanych towarów i usług.
Gwarantujemy świadczenie usług na najwyższym poziomie i satysfakcję klientów oraz długoletnie gwarancje na zamontowane drzwi, okna, zabezpieczenia, rolety, zamki i inne produkty.

Wykonujemy usługi budowlano-montażowe zarówno u klienta indywidualnego jak i w firmach i instytucjach. Z naszych usług skorzystały już tysiące osób prywatnych i setki firm.
Koncentrujemy się na rynku Trójmiejskim, chociaż chętnie też świadczymy usługi poza Trójmiastem w całym woj.Pomorskim. Nie mamy też problemu z wysyłką naszych towarów za granicę Polski.

Posiadamy w ofercie szeroki asortyment drzwi i okien. Jesteśmy autoryzowanym Dealerem firmy GERDA, polskiej firmy produkującej znakomite drzwi wejściowe oraz zamki . Montujemy również bardzo dobre drzwi pokojowe firmy PORTA. W ofercie są też znakomite, niemieckiej jakości okna PCV INOUTIC. Oferujemy doradztwo, pomiary, montaż oraz serwis pogwarancyjny.

Jeśli szukasz rzetelnego znającego się na rzeczy i z doświadczeniem wykonawcy to postaw na nas. Nie zawiedziemy , wracają do nas klienci a nawet ich dzieci po wielu latach.
Rekordzista to syn klienta sprzed 24 lat !

Satysfakcja klienta to nasz cel, to gwarancja następnych zadowolonych klientów !

Czekamy na Ciebie ! Pozdrawiamy, Właściciel firmy z pracownikami.